13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bak Imre új eklektika, kortárs aukció
27

Bak Imre (1939-2022)

Kompozíció, 1986

Akril, vászon, 60 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/86
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 12 000 000 Ft