63. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Kilátás az erkélyről, 1948 körül
37

Márffy Ödön (1878-1959)

Kilátás az erkélyről, 1948 körül

Olaj, vászon, 75,5x65 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

Oeuvre jegyzék ¦ Oeuvre-catalogue number: 5.9.7.2.5. ¦ I n.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006.

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Márffy Ödön gyűjteményes kiállítása. KOGART , Budapest, 2010. április 2. – augusztus 1.

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Szín, fény, ragyogás. Márffy Ödön. (digitális katalógus), KOGART , Budapest, 2010.