Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Tihanyi Lajos Nagybánya, Nyolcak
87

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Nagybányai táj, 1909

Olaj, vászon, 60x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi L