Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Kompozíció mértani alakzatokkal, 1986 - eladó
54

Szabó, Joseph 1925-2010

Kompozíció mértani alakzatokkal, 1986 - eladó

Olaj, falemez, 114 x 122 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó