Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Kompozíció számokkal és betűkkel I., 1986
52

Szabó, Joseph 1925-2010

Kompozíció számokkal és betűkkel I., 1986

Olaj, falemez, 142 x 144 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó