Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Lebegés, 1975
6

Szabó, Joseph 1925-2010

Lebegés, 1975

Olaj, vászon, 28 x 21 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó