Berlin – Budapest 1919-1933
Kádár Béla (1877-1956) Lovaskocsi, 1920-as évek első fele
52

Kádár Béla (1877-1956)

Lovaskocsi, 1920-as évek első fele

Ceruza, akvarell, fedőfehér, papír, 25x39 cm
Jelezve balra lent: Kádár B