Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Mártírok - eladó
95

Szabó, Joseph 1925-2010

Mártírok - eladó

Olaj, vászon, 115,5 x 89 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó