40. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nagybányai táj I., 1908 körül
204

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Nagybányai táj I., 1908 körül

Olaj, vászon, 114,5x135,5 cm
Jelezve jobbra lent. Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 50 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: •A magyar festészet rejtőzködő csodái I. –Válogatás magyar magángyűjteményekből.Mű-Terem Galéria, Budapest, 2004.183. oldal

92

Vihar előtt

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
159

Asztali csendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft