Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Növényi organizmus, 1966
20

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Növényi organizmus, 1966

Olaj, karton faroston, 80,5x60 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 966, 60x80 olaj "Növényi organizmus" 66/2