74. Téli aukció
Kernstok Károly Nyerges
103

Kernstok Károly (1873-1940)

Padon ülő kalapos nő a nyergesi kertben, 1908–1909 körül

Olaj, vászon, 96,5 x 58 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok K.
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

171

Kernstok Károly (1873-1940)

Férfi aktok, 1911

Kikiáltási ár: 750 000 Ft