Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Pirkadati álom, 1967-68 - eladó
3

Szabó, Joseph 1925-2010

Pirkadati álom, 1967-68 - eladó

Olaj, falemez, 25 x 33 cm
Jelezve balra lent: J. Szabó