17. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Pirosruhás hölgy
108

Czóbel Béla (1883-1976)

Pirosruhás hölgy

Olaj, vászon, 76x60 cm
Jelezve balra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft