6. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Relatív nagyságrendű viszonylatok, 1983
57

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Relatív nagyságrendű viszonylatok, 1983

Olaj, vászon, 100x90 cm
Jelezve hátul: Gyarmathy Tihamér 1983, Gyarmathy 83/21
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

182

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

A gyöngy, 78/8

Kikiáltási ár: 950 000 Ft