67. Aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Társaság, 1930-as évek első fele
17

Schönberger Armand (1885-1974)

Társaság, 1930-as évek első fele

Olaj, vászon, 65,5 x 80 cm
Jelezve jobbra fent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

¦ egykor Boros Zoltánné tulajdonában

Feltehetően kiállítva:

¦ Schönberger Armand festőművész kiállítása, Budapest,

A Műcsarnok Kamaraterme, 1958 (kat. sz. n. Társaság)

¦ András Edit: Schönberger Armand festőművész (1885-1974) munkássága, Ph. D. értekezés,

Budapest, MTA Művészettörténeti Kutató Intézete, 1997 (kat. 195.)

37

Borozók

Kikiáltási ár: 200 000 Ft