60. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Téli tájkép házzal, 1907
82

Márffy Ödön (1878-1959)

Téli tájkép házzal, 1907

Olaj, vászon papírlemezen, 52,5x71 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 9 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus: 5.3.1.2.

¦ In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006.

Feltehetően kiállítva :

¦ Márffy Ödön és Gulácsy Lajos képeinek kiállítása. Uránia, Budapest, 1907. katalógus: 18. (Téli tájkép címmel)

22

Márffy Ödön (1878-1959)

Alakok tájban, 1938

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
171

Márffy Ödön (1878-1959)

Csinszka

Kikiáltási ár: 280 000 Ft