57. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Téli udvar
40

Téli udvar

Olaj, akvarell, papír, 24,5x31,5 cm
Jelzés nélkül; Hátoldalon: Ezen festményt br. Mednyánszky László hagyatékából örököltem Sircich ... Római fürdő Kalászi út
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft