Zebegényi jelenet (Visegrádi táj), 1940 körül
Olaj, vászon, 60,5x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
BÁV 19. aukció, 727. tétel
Oeuvre-jegyzék: 5.8.3.4. In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006.