57. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Zenélők, 1929
131

Schönberger Armand (1885-1974)

Zenélők, 1929

Olaj, vászon, 80,5x60,5 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A 1929
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 35 000 000 - 50 000 000 Ft

Aukcionálva: ‣ BÁV 49. árverés, 191. tétel Kiállítva: ‣ Schönberger Armand festőművész emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1985. szeptember ‣ Zene szemeimnek c. kiállítás. Home Galéria, Budapest 2002. szeptemb

99

Városrészlet

Kikiáltási ár: 550 000 Ft