62. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Dombos táj házakkal, 1930 körül
97

Czigány Dezső (1883-1938)

Dombos táj házakkal, 1930 körül

Olaj, vászon, 59x73 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft