A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Barcsay Jenő (1900-1988) Festőállvány székkel, 1961
138

Barcsay Jenő (1900-1988)

Festőállvány székkel, 1961

Olaj, vászon, 66,5x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay 1961