A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Barcsay Jenő (1900-1988) Szentendrei táj, 1934 körül
112

Barcsay Jenő (1900-1988)

Szentendrei táj, 1934 körül

Olaj, tempera, vászon, 73x79 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay