A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Barcsay Jenő (1900-1988) Terv a Szentendrei mozaikhoz, 1969
139

Barcsay Jenő (1900-1988)

Terv a Szentendrei mozaikhoz, 1969

Olaj, vászon, 100x107 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay 1969