A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Barcsay Jenő (1900-1988) Kapuk zöldesszürkében, 1969
140

Barcsay Jenő (1900-1988)

Kapuk zöldesszürkében, 1969

Olaj, farostlemez, 40x50 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay 969