56. aukció (2017 október)
Márffy Ödön (1878-1959) Halászok, 1950-es évek
152

Márffy Ödön (1878-1959)

Halászok, 1950-es évek

Olaj, falemez, 48x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön Hátoldalon: Tarján Pongrác doktornak hálával és barátsággal 957. aug. Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 6 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 4.6.2.6.
In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006.

Proveniencia:Egykor dr. Tarján Pongrác gyűjteményében

Márffy Ödön gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budap