56. aukció (2017 október)
Márffy Ödön (1878-1959) Virágcsendélet (üvegvázában virágok), 1930-as évek második fele
87

Márffy Ödön (1878-1959)

Virágcsendélet (üvegvázában virágok), 1930-as évek második fele

Olaj, vászon, 73,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Oeuvre-Jegyzék: 1.1.9.3.
In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy.
Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006.

Rockenbauer Zoltán: Márffy.
Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006. 318. oldal

152

Márffy Ödön (1878-1959)

Halászok, 1950-es évek

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft