56. aukció (2017 október)
Márffy Ödön (1878-1959) Táj tóval (Domboldal háttérben a Balatonnal), 1948 körül
116

Márffy Ödön (1878-1959)

Táj tóval (Domboldal háttérben a Balatonnal), 1948 körül

Olaj, karton, 34,5x49 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Oeuvre-Jegyzék: 5.9.8.4.
In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy.
Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006.

Rockenbauer Zoltán: Márffy.
Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006. 374.

152

Márffy Ödön (1878-1959)

Halászok, 1950-es évek

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft