56. aukció (2017 október)
Márffy Ödön (1878-1959) Strandolók a tengerparton (tengerpart), 1931 körül
173

Márffy Ödön (1878-1959)

Strandolók a tengerparton (tengerpart), 1931 körül

Olaj, vászon, 60,5x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 14 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 5.9.2.9.
In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006.

Kiállítva és reprodukálva:
Márffy magángyűjteményekben. Polgár Galéria, Budapest, 1998. katalógus: 33.

Rockenb