32. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Mediterrán táj, 1912 körül
132

Márffy Ödön (1878-1959)

Mediterrán táj, 1912 körül

Olaj, vászon, 60,5x72 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

61

Márffy Ödön (1878-1959)

Delelő nap, 1924

Kikiáltási ár: 320 000 Ft