38. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Önarckép, 1917
137

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép, 1917

Olaj, vászon, 67x55 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 2.1.3.7. •In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy.Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006. Aukcionálva: •BÁV 18. árverés, 83. tétel Reprodukálva: •Rockenbauer Zoltán: Márffy. Életműkatalógus. Bud

98

Márffy Ödön (1878-1959)

Teraszon

Kikiáltási ár: 320 000 Ft