Best of Mű-Terem
Tihanyi Lajos Trencsén utcakép, Nyolcak
44

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Trencséni utca, 1912

Olaj, vászon, 74x55 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi Lajos Trencsén 912