59. aukció
Vaszary János virágcsendélet
212

Váza virággal, 1928 körül

Olaj, papírlemez, 49x70 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J. Hátoldalon a Magyar Nemzeti Galéria Új Magyar Képtárának áthúzott leltári száma: 58. 221. T ,,valamint: „cserealap 6438”
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 35 000 000 - 50 000 000 Ft

Kiállítva :

¦ Vaszary János magángyűjteményekben. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2015. március 27. – április 25.

4

Matrózfej, 1934

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
97

Szomorú nő, 1912

Kikiáltási ár: 400 000 Ft