A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Barcsay Jenő (1900-1988) Híd, 1930 körül
25

Barcsay Jenő (1900-1988)

Híd, 1930 körül

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay